700 - 800 EUR

Tajomníčka

ANIMATO s.r.o.

Miesto práce
Sukromne Gymnazium, Kremnická, Petržalka
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme produktívneho zamestnanca ,alebo vitálnu dôchodkyňu,alebo niekoho ,kto môže každý pracovný deň pracovať od 7,30 do 16,00 hod. a niektoré soboty od 7 do 12 hod. podľa termínov vyučovacích stretnutí externého štúdia.
Náplň práce:Uzatváranie zmlúv o štúdiu,pokladňa príjem,výdaj,denná uzávierka,poskytovanie tel.informácií ,komunikácia so žiakmi,kopírovanie,príprava podkladov podľa zadania,administratívne práce,prijímanie žiadostí,pošta.
V prípade záujmu pošlite sms na 0905 777 888, meno,tel.číslo,vek a pracovné skúsenosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 - 800 EUR/mesiac

Príjemné prostredie,príjemný kolektív,systematická práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť,záujem o spokojnosť klientov

Hotel Viktor
Kremnická 26
851 01 Bratislava

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

ID: 3756542   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 800 EUR/mesiac