Animátor záujmových krúžkov pre deti, animátor eventových akcií - možnosť ubytovania

ANIMATEAM s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
600 - 1 200 EUR/mesiacMzda je v závislosti od druhu pracovného pomeru a počtu odučených hodín mesačne. V prípade spokojnosti možnosť zárobku 1200 eur mesačne za 6 hodín denne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorov záujmových krúžkov v lokalitách Trnava a okolie, Bratislava, Malacky a okolie + východné Slovensko / na krúžkovú činnosť v MŠ/ZŠ (tanečný, výtvarný, dramatický, pohybový krúžok,...). Možnosť ubytovania v Pezinku !!
Práca vyžaduje cestovanie počas pracovného týždňa medzi jednotlivými škôlkami a odučenie dohodnutý počet hodín.
Je potrebné počítať s denným šoférovaním.
Predpokladaný počet hodín za deň je 3-6, zvyšok pracovného času zaberá presun.
Každého lektora zaškolíme ZDARMA . Na hodinách bude mať k dispozícii všetky materiály, pomôcky, metodiku .
VP a auto je nevyhnutné!!

- v prípade otázok nás kontaktujte telefonicky na 0917 509 651
- prvý pohovor bude prebiehať online
- hľadáme pracovníka na dlhoročnú spoluprácu

preplatené kompletné cestovné náklady

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa bude konať mesiaci február 2023
Po výberovým konaním budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí musia prísť na školenie.
Kontaktovať nás môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lektor/animátor/učiteľ tanečného, výtvarného, dramatického, pohybového kurzu v MŠ/ZŠ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme flexibilného človeka, ktorý vie komunikovať s deťmi a dospelými. Dôležitá je pre nás dochvíľnosť a samostatnosť vo vystupovaní nielen pred deťmi, ale aj pred rodičmi a učiteľmi.Naša práca je zároveň zábavou, pri ktorej sa môžete stále zdokonaľovať. Každý lektor dostane k dispozícii potrebné materiály na hodinu. Pracuje sa prevažne s vekovou kategóriou prevažne od 3 do 6 rokov.
Budeme informovať vybraných uchádzačov e-mailom o výberovom kole.
V prípade ak sa Vám neozveme, Vaša žiadosť o zamestnanie(životopis/skúsenosti) bola nevyhovujúca.

detská animácia, krúžková činnosť, eventové akcie
ID: 4166555  Dátum zverejnenia: 14.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac