Veterinárna sestra/veterinárny technik

Anima Group, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 8730/15d, Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
627

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc veterinárnemu lekárovi pri ošetrovaní zvierat, starostlivosť o hospitalizovaných pacientov, objednávky tovaru, udržovanie čistoty a poriadku, starostlivosť o chirurgické nástroje...

Hrubá mzda sa navíši po uplynutí kúšobnj lehoty.

Žiadosti uchádzačov vyhodnocujeme priebežne, nieje stanovený termín výberového konania. Nástup ihneď. Prosíme uchádzačov o motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

veterinárstvo, kynológia

Uprednostníme záujemcov so skúsenosťami so starostlivosťou o spoločenské zvieratá.

Veterinárna nemocnica Anima Vets v Žiline hľadá nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Hlavná veterinárna sestra
Kto sme?
Sme vynikajúco vybavené pracovisko, ošetrujúce psy, mačky, drobné cicavce a exotické zvieratá. Spája nás láska k zvieratám a nadšenie pre veterinárnu medicínu. Máme vysoko odborné a špecializované zázemie, ktoré tvoria hlavne spolupráce s európskymi uznávanými špecialistami (dermatológia, onkológia, zobrazovacia diagnostika, exotická medicína, stomatológia), ale aj špecializovaní certifikovaní lekári (chirurgia, medicína drobných cicavcov a exotických zvierat). Našim cieľom je napredovať a zlepšovať sa v každej oblasti veterinárnej medicíny, aby sme vedeli čo najlepšie pomáhať zvieracím miláčikom, ktoré nám ich majitelia s dôverou zveria.
Koho hľadáme?
Do nášho tímu radi privítame nového/novú kolegu/kolegyňu, ktorý/á zdieľajú podobnú filozofiu vo svojom profesionálnom živote ako naše pracovisko. Hľadáme motivovanú a skúsenú veterinárnu sestru, ktorá sa nebojí výziev a napĺňa ju práca so zvieratami.

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Vojteková
Mail: [email protected]

Viac informácií o nás nájdete na: www.animavets.sk
ID: 3356903  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 627