Asistent/ka predaja moto oblečenia, MotoZem

Anila s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 123 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi komunikujete s ľuďmi? Máte osobný vzťah k motorizmu a motocyklom? ÁNO? Tak hľadáme práve Vás.
Aktuálne hľadáme nové posily do nášho tímu na novej predajni v Senci pri Bratislave.

Čo bude Vašou prácou?
• aktívna komunikácia so zákazníkmi a zisťovanie ich potrieb
• prezentácia tovaru na predajni s rozlohou viac ako 900 m2, ponúkanie sortimentu
zákazníkom a platobné transakcie
• starostlivosť a kontrola o zverený úsek na predajni
• vybavovanie internetových objednávok

Čo od Vás očakávame?
• pozitívny zákaznícky prístup, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, časovú flexibilitu
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• bez záznamu v registri trestov
• užívateľskú prácu s PC
• prehľad o oblečení a príslušenstve pre motocykle je výhodou

Čo Vám ponúkame?
• motivujúce finančné ohodnotenie
• príspevok na stravovanie
• práca na zmeny s možnosťou plánovania
• plnohodnotné školenia do našich procesov
• zamestnanecké benefity, zľava na kompletný tovar, multisport karta, cafeteria
• občerstvenie na pracovisku zadarmo - káva, čaj...
• firemné akcie

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme firma zaoberajúca sa predajom motorkárskeho oblečenia, doplnkov a dielov.
Ak máte radi motorky pridajte sa k nám, zaškolíme Vás.
Motozem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Korimová
Tel.: +421915997210
E-mail: poslať životopis
ID: 4222570  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 123 EUR/mesiac