Можливість для людей з України

Lektor/ lektorka angličtiny Helen Doron English

Angličtina pre deti, n.o.

Miesto práce
Radničné námestie 7, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
04.09.2023
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak milujete prácu s deťmi, ovládate angličtinu, tak z výučby anglického jazyka v malých skupinách určite budete mať radosť.

Dôkladná a zodpovedná príprava na hodinách je samozrejmou súčasťou práce a taktiež komunikácia s rodičmi našich šikovných študentov.

Rozsah práce: 2 až 3 dni v týždni (od 15:30 hod., 2 - 3 vyučovacích hodín denne). Výučba prebieha od pondelka do piatku počas školského roka (od septembra do júna) a počas letných prázdnin organizujeme letné tábory.

Po úspešne absolvovanom 5 dňovom školení získate certifikát s medzinárodnou platnosťou v 37 krajinách sveta a samozrejme na Slovensku.

Prežívajte detskú radosť zo svojej práce.
Učte angličtinu s Helen Doron English. Bližšie informácie o nás nájdete na www.helendoron.sk

- obohacujúca práca s deťmi, s možnosťou využitia kreativity
- flexibilný pracovný čas
- medzinárodne platné školenie a know-how
- doplnkové vzdelávanie, konferencie a semináre pre učiteľov
- široký výber učebných pomôcok a materiálov v našom centre
- efektívne fungujúci, osvedčený učebný systém

Informácie o výberovom konaní

Pošlite svoj životopis, s fotkou a s motivačným listom na
[email protected].
Odpovedáme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

English, Pedagogics

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vyučovanie angličtiny, práca s deťmi

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá angličtina
- tvorivosť a ručné práce,
- samostatnosť, flexibilita a pozitívny prístup
- spev je výhodou
- skúsenosť s kolektívnou prácou s deťmi v predškolskom a školskom veku výhodou

Sme členom celosvetovej vzdelávacej skupiny Helen Doron Educational Group, úspešne sa venujeme výučbe anglického jazyka pre deti a mládež v Bratislave, v Ružinove už 17 rokov.

Vyučujeme podľa licencovanej metodiky Helen Doron English - metódou materinskej reči a zážitkovou formou podporujúcou kreativitu a rozvoj osobnosti dieťaťa.

S nami si deti osvojujú angličtinu tak prirodzene a ľahko ako svoj materinský jazyk.

Viac o kurzoch angličtiny pre deti metódou Helen Doron English od 3 mesiacov do 19 rokov si prečítate na www.helendoron.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1052121  Dátum zverejnenia: 12.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.