Medical Sales Representative (Primary care)

Angelini Pharma Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti kandidáta možnosť navýšenia platu + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Región: Brezno, Dolný Kubín, Kežmarok, Levoča, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Poprad, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Tvrdošín.
• Odborná propagácia produktov u definovaných cieľových klientov
• Realizácia marketingovej a obchodnej stratégie s lekármi, farmaceutmi a lekárňami
• Príprava, organizácia a účasť na odborných podujatiach
• Odborná prezentácia produktov na týchto podujatiach
• Organizácia miestnych seminárov a sympózií v súlade s legislatívou
• Aktívna účasť na odborných školeniach, tréningoch a testoch, evidencia databázy klientov a pravidelný reporting

• Služobný automobil
• Atraktívne portfólio v originálnej spoločnosti
• Príjemný kolektív
• Motivácia, perspektívna možnosť ďalšieho rastu.

V prípade nespĺňania požadovaných kritérií, alebo uzatvorenia výberového konania, sa Vám vopred ospravedlňujeme ak na Vašu žiadosť neodpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, prírodné vedy, medicína, veterinárni medicína sú výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pracovná skúsenosť vo farmaceutickej firme.

Angelini Pharma je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaviazala pomáhať pacientom zo zameraním sa na duševné zdravie, vrátane bolesti, vzácnych chorôb a zdravia spotrebiteľov. Angelini Pharma je spoločnosť s rozsiahlymi a významnými programami v oblasti výzkumu a vývoja, vysoko kvalitnými výrobnými závodmi a dodáva na trhy v mnohých krajinách účinné látky a “market-leading” drugs.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4401652  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac