Asistentka marketingového oddelenia

Angelini Pharma Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Júnová 33, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR, výška mzdy závisí od skúseností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie dát, evidencia zmlúv a faktúr, príprava a evidencia objednávok, komunikácia s externými partnermi/agentúrami, evidencia propagačných materiálov, vedenie skladu, spracovávanie reportov v programe excel, príprava a úprava prezentácií a ostatné práce podľa pokynov manažérov z marketingového oddelenia

Služobný notebook, služobný telefón, stravné lístky 100% preplatené zamestnávateľom, sociálny fond

Ak vás pozícia oslovila a spĺňate uvedené požiadavky pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Zároveň Vás žiadame, aby ste k Vášmu životopisu poslali nasledujúci súhlas:
Súhlasím s tým, aby spoločnosť Angelini Pharma Slovenská republika s. r. o., so sídlom: Júnová 33, 831 01 Bratislava, IČO: 48 116 351, spracúvala moje osobné údaje v rozsahu titul, meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu, adresa prechodného pobytu, e-mailová adresa, telefónne číslo a dosiahnuté vzdelanie uvedené v životopise a motivačnom liste na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a na účely výberového konania v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

V prípade nespĺňania požadovaných kritérií, alebo uzatvorenia výberového konania, sa Vám vopred ospravedlňujeme ak na Vašu žiadosť neodpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- precíznosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- aktívny prístup k práci
- anglický jazyk aktívne slovom aj písmom je podmienkou

Angelini Pharma je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaviazala pomáhať pacientom zo zameraním sa na duševné zdravie, vrátane bolesti, vzácnych chorôb a zdravia spotrebiteľov. Angelini Pharma je spoločnosť s rozsiahlymi a významnými programami v oblasti výzkumu a vývoja, vysoko kvalitnými výrobnými závodmi a dodáva na trhy v mnohých krajinách účinné látky a “market-leading” drugs.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2538235  Dátum zverejnenia: 21.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR, výška mzdy závisí od skúseností a praxe kandidáta