Praca v zábavnom centre AtlantisPark Patince, 10 eur/hod

Anemona n.o.

Miesto práce
Patince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.možnosť dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Patinciach,okres Komarno spravujeme AtlantisPark zazitkovy svet pre skoly a rodiny.Hladame kolegov bud kratkodobo alebo na dlhodobo,len na vikendy,alebo na vsedne dni do nasho timu. Je dolezite mat dobre komunikacne schopnosti Mozete si vybrat ci chcete kazdy den pracovat alebo len dane dni.Plat vyplatime denne alebo tyzdenne podla dohody.Plat je od 5-10 eur v cistom na hodinu.Je to velmi prijemna praca v dobrom time.Vykon prace v AtlantisPark Patince, areal termalneho kupaliska . Hlaste sa cim skor.Mo
zu aj studenti vysokych skol.Napln:
- organizovanie a zadelenie školských skupín na jednotlivé programy, vysvetlenie a prednášanie našich zábavných programov
- starostlivosť o deti v detskom zábavnom centre
- starostlivosť o deti počas dennych taborov
- koordinácia animačných a náučných činností a aktivít pre deti
- tvorenie animačného programu pre deti
- udržiavanie poriadku v centre a ine
Napln prace mozete si vytvorit aj podla zelania sam.

hradenie cestovnych vydavkov, poskytujeme stravu pre vas,bonusy,benefity,priestor na sebarealizaciu,karierny postup, ked treba zabezpecime aj byvanie zadarmo pre kolegov
- práca v priateľskom prostredí,dobry mlady tim, vypocitatelny plat, rocny marast platu o 20 percent.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadštandardne pozitívny vzťah k deťom
- výhodou sú skúsenosti s lektorskou činnosťou alebo výučbou detí
- schopnosť improvizácie
- zodpovednosť, dôslednosť
- flexibilita, kreativita
- príjemné vystupovanie, empatia

Naša organizácia Anemona n.o. riadi AtlantisPark Patince ako i Atlantis Levice zábavné centrum pre deti a rodiny, organizuje letne tabory, školske výlety a pobyty uź dlhé roky. Poskytujeme aj ubytovanie aj stravovanie v našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4324502  Dátum zverejnenia: 18.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.