Administratívna pracovníčka ekonomického oddelenia

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontrola a spracovanie dochádzky do systému
• registrácia na úradoch – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad, DDS, oznamovať nástup, zmenu a ukončenie pracovného pomeru
• vypracovávanie výkazov a zasielanie pre správcu dane, sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne a DDS
• vypracovanie platobných príkazov pre výplaty zamestnancov, pre odvody do SP, ZP. DÚ, DDS, aj pre zabezpečenie finančného príspevku na stravovanie
• evidencia karty zamestnanca (evidencia a zakladanie osobných údajov, zakladanie mzdových listov, evidenčných listov...)
• spracovanie pracovných zmlúv pri vzniku pracovného pomeru, dodatkov k pracovným zmluvám,
• spracovanie všetkých dokumentov súvisiacich s odchodom zamestnancov ( dohody a výpovede, potvrdenie o započítaní rokov, potvrdenie o príjme k RZD)
• spracovanie všetkých dokumentov súvisiacich s odchodom zamestnancov do dôchodku
• vykonanie mesačných uzávierok, následne vykonanie ročnej uzávierky
• spracovanie ročného zúčtovania dane, vrátanie vyhotovenia potvrdení na 2 %
• vypracovať ročné hlásenie pre daňový úrad
• spracovanie ročného výkazu o plnení povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím pre úrad práce
• štvrťročne zasielať výkaz ohľadom obalov a neobalov pre ENVIPAK
• vystavenie rôznych potvrdení a dokumentov zamestnancov na požiadanie
• pomoc pri tvorbe interných smerníc týkajúcich sa HR agendy a nastavení procesov
• spolupráca z PROCARE- zaslanie žiadosti o požiadavky pre vstupnú, výkonnú, periodickú a ukončovaciu prehliadku, následné vystavenie vstupných, výstupných, výkonných formulárov pre spracovanie u doktorov a pre BOZP
• spolupráca BOZP, vystavovanie vstupných formulárov ohľadom školenia BOZP, testov a dokumentov potrebných k BOZP
• kontrola PHM a spotreby PHM, následne vypracovanie spotreby súkromných jázd zodpovedných zamestnancov
• kontrola GPS systému pre spracovanie súkromných jázd
• evidencia prehľadu služobných vozidiel, nahlasovanie STK a EK, porúch, servisu, výmen pneumatík
• nahlasovanie škodových udalostí zamestnancov, spracovanie zápisu o škodovej udalosti, spolupráca s ostatnými oddeleniami ohľadom riešenia škodovej udalosti
• administratívne práce podľa pokynov zamestnávateľa

Práca v stabilnej a stále so rozvíjajúcej spoločnosti s 25. ročnou tradíciou na Slovensku
Rodinná firma
Finančná istota
Jednozmenná práca bez víkendov
Sociálny program
Finančný príspevok na stravovanie
Služobný mobil
Zamestnanecká zľava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, skúsenosti so spracovaním miezd veľkou výhodou

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4591953  Dátum zverejnenia: 9.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac