Reagujte bez životopisu

Marketér/ka a podpora obchodného oddelenia

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Bernolákova 57, Zlaté Moravce
Termín nástupu
1.8.2022
950 - 1 250 EUR/mesiaczákladná mzda od 950,00€ mesačne, podľa skúseností a zručností uchádzača+ prehodnotenie po skúšobnej lehote variabilná zložka od 300,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- marketingová podpora obchodného oddelenia, prieskumy, mapovanie, konkurencií
- analýzy na mesačnej báze, príprava kampaní, akcií
- správa príspevkov na sociálnych sieťach
- vyhodnocovanie úspešných kampaní, grafické odborné zručnosti
- obstarávanie marketingových predmetov
- počítačové znalosti práca v systéme CRM
- organizovanie firemných podujatí spoluprácou s obchodným oddelením
- účasť na školeniach
- zodpovednosť za marketing
- spolupráca s externou marketingovou agentúrou
- prvý kontakt na recepcii spoločnosti, vybavovanie požiadaviek návštev, telefonátov a emailov, pridelenie dopytov obchodníkom do systému v CRM
- starostlivosť o čistotu a kompletnosť showroomu, obsluha zákazníkov
- úvodné spracovanie prichádzajúcich dopytov od zákazníkov
- tvorba indikatívnych cenových ponúk
- administratívna pomoc a podpora pri zazmluvnení a sprocesovaní zákaziek
- príprava podkladov pre ekonomické oddelenie,
- podpora činnosti ekonomického oddelenia

- Práca pre úspešnú dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť
- Ročná odmena v závislosti od hospod. výsledku firmy
- Podpora vzdelávania
- Zľavy na vyrábané produkty
- Možnosť kariérneho rastu
- Priestor pre kreatívny prístup

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v marketingu minimálne 2´roky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- organizačné schopnosti
- ochota učiť sa, vzdelávať sa a pracovať na sebe
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita, zodpovedné vypracovávanie pridelených úloh
- dobré komunikačné vlastnosti

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4355222  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac