Vedúci expedície

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2022
1 300 - 1 600 EUR/mesiacod 1300,00€ mesačne, podľa skúseností a zručností uchádzača+ prehodnotenie po skúšobnej lehote variabilná zložka od 300,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, kontrolovanie a zabezpečovanie plynulého chodu expedičného oddelenia
- zadeľovanie a kontrola plnenia úloh pracovníkom oddelenia expedície
- komunikácia s ostatnými oddeleniami, kontrola plánu na dennej báze
- riešenie vzniknutých problémov na danom oddelení
- zodpovednosť pri zostavovaní a kompletizácie tovaru určeného pre koncového zákazníka
- vychystávanie, nakladanie a manipulácia s tovarom pomocou VZV
- logistika expedičného skladu a vedenie evidencie
- spracovanie reportov podľa pokynov nadriadených
- komunikácia s montážnikmi, s výrobou, so skladom aj s koncovým zákazníkom

Práca v stabilnej a stále so rozvíjajúcej spoločnosti s 25. ročnou tradíciou na Slovensku
Rodinná firma
Finančná istota
Jednozmenná práca bez víkendov
Sociálny program
Platené nadčasy
Stravné lístky
Služobný mobil
Zamestnanecká zľava

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu so životopisom zaslať prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, expedient, vedúci oddelenia

Počet rokov praxe

3

Hľadáme osobu s komunikačnými a organizačnými schopnosťami. Samostatnosť, rýchle rozhodovanie a odolnosť voči stresu je na tejto pozícií kľúčová, technické myslenie a skúsenosti v oblasti výroby plastových okien sú výhodou, znalosť práce s počítačom by mala byť samozrejmosťou (emaily, reporty a pod). Čítanie technických výkresov aj skúsenosti na podobnej pozícií výhodou. Práca vyžaduje aj cestovanie v prípade nutnosti zákaziek, preto uprednostníme uchádzačov s vodičským preukazom B aj s platným preukazom na obsluhu motorových vozíkov VZV.

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4331901  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac