Pracovník vo výrobe - technické zameranie na plast a hliník

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
650 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 650,00€ + príplatok od 100,00€ do 350,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu so zameraním na plast a hliník s technickým myslením.

Máme pre Vás prácu, ktorá Vás bude baviť.
• Sme moderná spoločnosť, neustále sa zlepšujeme, vyvíjame, rozširujeme a v oblasti okenných systémov sledujeme a aplikujeme najnovšie trendy

Čo Vás čaká?
- výroba hliníkových a plastových okien, dverí a výrobkov z plastu a hliníku
- práca priamo vo výrobe a kompletizácií výrobkov
- práca na 1 max. 2 smeny okrem víkendu
- práca technického charakteru v Zlatých Moravciach

Veríme, že Vás poteší:
- intenzívne a kvalitné školenia,
- možnosť kariérneho rastu,
- zaujímavá práca vo firme s viac ako 20 ročnou tradíciou, kde dostanete priestor na sebarealizáciu,
- byť súčasťou priateľského kolektívu s elánom dosahovať skvelé výsledky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú radi nové výzvy.

Vopred veľmi pekne ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, ako aj o záujem pracovať v spoločnosti ANEKO.
Vás životopis starostlivo posúdime.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

výroba hliníkových výplní a konštrukcií, oceľových konštrukcií a hál

Body pre Vás, ak:
• máte stredoškolské technické vzdelanie (maturita nie je podmienkou)
• ste stavbár/strojár – s technickou zručnosťou, meraním a myslením
• vítaná prax v odbore alebo vo výrobe podobného charakteru _ kovovýroba, montáž komponentov
• čítanie technickej dokumentáciu a znalosť s PC
• detailista, ktorý rád doťahuje veci do konca a určite nad detailom nemávne rukou
• vhodné vzdelanie: nástrojár, mechanik, automechanik, strojový zámočník, opravár strojov a zariadení

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4168984  Dátum zverejnenia: 24.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac