1 200 - 1 400 EUR

Obchodný zástupca

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Bernolákova 57, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská firma a hľadáme kolegu s obchodným duchom a praktickým myslením a najmä potom odvahou a vôľou uspieť.

Máme pre Vás prácu, ktorá Vás bude baviť.
- variabilita, moderný a nadčasový dizajn, interaktivita, fantázia... to všetko využívame pri našej práci,
- sme moderná spoločnosť, neustále sa zlepšujeme, vyvíjame, rozširujeme a v oblasti okenných systémov sledujeme a aplikujeme najnovšie trendy,
- radi by sme doplnili náš tím o niekoho, komu nie sú tieto veci cudzie, niekoho kto s nami rád bude držať krok a trend, ktorý z nás robí profesionálov vo svojom obore.

Čo Vás čaká?
- analýza potrieb zákazníkov, aktívne získavanie nových zákazníkov,
- analýza konkurencie, určenie konkurenčnej výhody našich produktov,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- dohodnutie zmluvných podmienok a uzatváranie zmlúv,
- komunikácia so zákazníkmi pod značkou ANEKO®

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 € (v závislosti od výkonu)

Veríme, že Vás poteší:
- služobné auto, notebook, mobil,
- intenzívne a kvalitné školenia,
- možnosť kariérneho rastu,
- zaujímavá práca vo firme s viac ako 20 ročnou tradíciou, kde dostanete priestor na sebarealizáciu,
- byť súčasťou priateľského kolektívu s elánom dosahovať skvelé výsledky.

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú radi nové výzvy. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Body pre Vás, ak:
- ste stavbár/strojár - minimálne stredoškolák a v stavebníctve alebo ľahkom strojárstve vidíte svoju budúcnosť a kariéru,
- máte minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii a interaktívne komunikácia je Vaša prednosť,
- robí Vám radosť, keď zaujmete zákazníka a zároveň mu ponúknete efektívnejšie riešenie ako konkurencia,
- dokážete zdvihnúť telefón a hovoriť s našimi zákazníkmi o technických špecifikáciách a našich produktoch,
- ste detailista, ktorý rád doťahuje veci do konca a určite nad detailom nemávnete rukou,
- viete čítať technickú dokumentáciu.

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bernolákova 57
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2356938   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 € (v závislosti od výkonu)