VMware & Data Centre System Engineer

ANECT a.s.

Miesto práce
Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si hlavou v oblakoch a chceš pomôcť našim klientom zbaviť sa starého „železa“? Ak máš prax v oblasti virtualizácie, serverových, storage alebo cloudových technológií, určite nezatvor toto okno. Do nášho ANECT tímu hľadáme možno práve teba!

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?
- Implementáciu nových riešení a administráciu komponentov VMware vSphere a Windows server,
- odbornú podporu, inžinierske a konzultačné činnosti pre našich klientov,
- rozvoj v oblasti cloudových a hybridných riešení,
- komplexné enterprise riešenia pre našich klientov z oblasti bankovníctva a priemyslu,
- ďalšie zaujímavé úlohy v tíme našich skúsených ITčkárov.

AKÝ PROFIL UCHÁDZAČA HĽADÁME?
- Technické vzdelanie s minimálne 5-ročnou praxou v oblasti ICT.
- Prehľad o technológiách ako sú VMware, Windows server, DELL, Cisco UCS, MDS/Nexus technology alebo NetApp storage.
- Praktické skúsenosti s cloud platformami AWS alebo Microsoft Azure a vedomosti z oblasti hyperkonvergovanej infraštruktúry.
- Skúsenosti s tvorením konceptov pre dátové centrá, rozhľad v trendoch a štandardoch.
- Proaktívny prístup a nadšenie pre technológie, ktoré máme spoločné.
- Zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť by mali byť samozrejmosťou.
- Trpezlivého a optimistického kolegu, tímového hráča, parťáka na vtipné debaty v kuchynke či naše teambuildingy.

- V ANECTe získaš stabilný job s možnosťou sebarealizácie a osobného rozvoja.
- Work-life balance, o ktorom nielen hovoríme, ale ho aj praktizujeme.
- Fexibilnú pracovnú dobu s možnosťou home office
- Možnosti vzdelávať sa a cestovať
- 5 dní dovolenky naviac!
- 5 sickdays
- Spoločné lyžovačky alebo turistky
- Parkovacie miesto ;)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, kybernetická a informačná bezpečnosť, ICT Security

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT, ICT

Počet rokov praxe

5

Nie sme korporácia, ale už 29 rokov pracujeme na projektoch z oblasti kybernetickej bezpečnosti a ICT pre mnohé veľké spoločnosti. Medzi našich zákazníkov patria firmy z oblasti priemyslu, služieb či bankovníctva, a to na lokálnom, ale aj svetovom trhu. ANECT tvorí stabilný tím profesionálov naprieč Prahou, Brnom a Bratislavou. Pridaj sa k nám rozvíjať inovatívne myšlienky v kombinácii s osvedčenými postupmi, a tak maximalizovať úžitok pre zákazníkov. Viac informácií o nás nájdeš na webe www.anect.com/sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4112553  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac