Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Andy's pizza (DAKY, s. r. o.)

Hľadáme čašníka/-čku do nášho tímu, ktorý má zmysel pre detail a dokáže sa postarať o spokojnosť našich hostí

Andy's pizza (DAKY, s. r. o.)

Miesto práce
Podunajská 23, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Obsluha zákazníkov (servírovanie jedál a nápojov pre zákazníkov), komunikácia s nimi, príjemné vystupovanie
  • Odnášanie použitého riadu/debarasovanie
  • Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania
  • Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie odborného servisu pri výbere jedál a nápojov)
  • Znalosť jedálneho a nápojového lístka
  • Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie, vyúčtovanie a inkasovanie platieb
  • Kontrolovanie stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
  • Pracuje sa krátky-dlhý týždeň

  • Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na trhu
  • Pracovná pozícia v priateľskom kolektíve s možnosťou osobnostného rastu a rozvoja
  • Možnosť získať skúsenosti v oblasti gastronómie a pohostinstva

Informácie o výberovom konaní

Prevádzka sa nachádza v Podunajských Biskupiciach.
Uchádzač bude musieť absolvovať vstupný pohovor a následne skúšobný deň v trvaní cca 4 hodiny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Základné vzdelanie v oblasti gastronómie alebo prax v oblasti stravovania
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Schopnosť komunikovať s hosťami a tímový duch
  • Skúsenosti s obsluhou a ovládanie pokladne
  • Znalosť zásad hygieny a bezpečnosti práce
  • Flexibilita a schopnosť pracovať pod tlakom
  • Zmysel pre detail a ochota učiť sa nové veci

Sme stabilná firma pôsobiaca v gastronómií už viac ako 10 rokov zameraná na rozvoz jedál a reštauračné služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Stojkovičová
Tel.: +421904527535
E-mail: poslať životopis
ID: 4837976  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac