Regulatory Affairs Specialist SK

Androsa, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
únor/březen 2022
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/měsícMzda je tvořena pevnou a bonusovou složkou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení činností souvisejících s registrací léčiv na Slovensku i v EU.
Sestavování a podávání žádostí o registrace, obnovení a změny v souladu s národní a evropskou legislativou.
Udržování kontaktu s regulačními orgány i zástupcem klienta.
Realizace regulačního monitorování aktuálních povinností.
Účast na auditech.
Překládání a aktualizace dokumentů v konkrétní dokumentaci.
Aktualizace informací o registračních pokynech a předpisech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velmi dobré finanční ohodnocení
Podpora osobního a profesního rozvoje
Spolupráce formou home office
Mezinárodní týmový duch

Informace o náboru

Pro zahraniční společnost, která je poskytovatelem outsourcingových řešení pro farmaceutické firmy, hledáme kolegu/kolegyni s orientací v oblasti registrací léčiv.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, pro kterou hledám posilu se zaměřuje na hledání řešení v oblasti klinických hodnocení, regulačních záležitostí, farmakovigilance a lékařských informací. Ústředí sídlí v Litvě a kanceláře pak ve Švýcarsku, Rusku, Polsku, Švédsku. Klienti, kterým poskytuje společnost servis se pak nacházejí na 5 kontinentech.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Přírodní vědy, Medicína, Farmacie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

minimáně 2 roky na podobné pozici

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání v oboru přírodních věd
Plynulá znalost anglického jazyka
2 - 3 roky zkušeností v oblasti regulačních záležitostí s léčivy
Zkušenost se zdravotnickými prostředky, doplňky stravy a kosmetikou - výhodou
Time management
Schopnost řešit problémy a samostatně se rozhodovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Androsa s.r.o je vzdělávací a personální agentura specializující se na oblast farmacie a zdravotnictví v regionech CZ a SK. Cílovou skupinou jsou farmaceutické a zdravotnické společnosti, lékárny a zdravotnická zařízení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 4217438  Dátum zverejnenia: 6.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc