Regulatory Affairs specialist SK

Androsa, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převzetí zodpovědnosti za lokální registrační projekty u slovenských klientů
Koordinace a sledování žádostí o registrace, obnovení, změny v souladu s místní legislativou a právními předpisy EU
Realizace a odborná kontrola probíhajících registračních projektů
Průběžná komunikace se zadavateli
Překlady, aktualizace dokumentace SPC, PIL.
Shromažďování informací o registračních pokynech a předpisech a jejich aktualizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání na plný úvazek ve stabilní a odpovědné společnosti
Plný home office - ideální bydliště Bratislava
Možnost průběžného vzdělávání
Nadstandardní platové ohodnocení
Zaměstnanecné výhody

Informace o náboru

V případě, že Vás pozice zaujala zašlete, prosím, svoje CV v anglickém jazyce, opatřené fotografií a motivačním dopisem. O dalších krocích Vás bude informovat mailem či telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní outsourcingovou společnost, působící v oblasti registračních záležitostí, farmakovigilance a klinických studií, hledáme nového kolegu/gyni, pro realizaci místních registračních projektů, který/á by se připojil/a k globálnímu regulačnímu týmu. Působnost je celá SK.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Přírodní vědy, Farmacie, Medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

MS Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

registrace léčiv, farmakovigilance, klinické studie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost samostatné práce, pečlivost, time management
Proaktivní, flexibilní přístup k zákazníkovi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Androsa s.r.o je vzdělávací a personální agentura specializující se na oblast farmacie a zdravotnictví v regionech CZ a SK. Cílovou skupinou jsou farmaceutické a zdravotnické společnosti, lékárny a zdravotnická zařízení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 3937929  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/měsíc