Logo Andromeda Audit s. r. o.

Účtovníčka - junior

Andromeda Audit s. r. o.

Miesto práce
Halašova 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacPo zaučení sa plat zvyšuje o 50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva.
Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
Vyúčtovanie pracovných ciest.
Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava
podkladov pre Štatistický úrad.
Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.

Práca vhodná pre absolventku strednej ekonomickej školy. Účtovníctvo naučíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Audítorská spoločnosť so sídlom v Bratislave, vlastníme licenciu Slovenskej komory audítorov č. 357 na vykonávanie auditu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Havlíková
Tel.: +421907742921
E-mail: poslať životopis
ID: 4451760  Dátum zverejnenia: 20.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac