Programátor CNC strojov

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Od 1 800 EUR/mesiacNástupná mzda od 1800€/ mesačne brutto. Možnosť získať letný a zimný bonus spolu vo výške 1000€, na základe splnenia podmienok. Finálna výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​• Tvorba programov na NC a CNC stroje, ktoré sa používajú v spoločnosti

​• Tvorba programov na technológie, ktoré sám navrhuje, resp. na operácie predpísané iným technológom na realizáciu na NC a CNC stroje
​• Správa vypracovaných programov na NC a CNC strojoch a ich úpravy, ich archiváciu v prostriedkoch nato určených
​• Špecifikácia, výber a vystavenie podkladov na objednanie náradia a nástrojov na NC, CNC a klasické obrábacie stroje
​• Realizácia využívania progresívnych nástrojov v procese výroby
​• Stanovenie rezných podmienok na nástroje a náradie na produktívne obrábanie
​• Vypracovávanie a udržiavanie zoraďovacích listov v požadovanom stave
​• Poradenská činnosť pri výbere náradia a nástrojov pre klasické obrábanie​​

• Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť.
• Atraktívne pracovné prostredie.
• Letná a zimná odmena spolu vo výške 1000€
• Strava zabezpečená zamestnávateľom vo vlastnom zariadení, cena lístka 0,88€ na deň.
• Príspevok na nápoje.
• Príspevok na DDS pri zmluve na dobu neurčitú.
• Úrazové pripoistenie pri zmluve na dobu neurčitú..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru (zameranie strojárstvo)
• Prax v danej oblasti min. 2 roky
• Skúsenosti v malosériovej výrobe
• Znalosť CAM systémov výhodou
• Silné technické myslenie

ANDRITZ je vedúca technologická skupina pôsobiaca na celom svete, kótovaná na burze cenných papierov vo Viedni a so sídlom v rakúskom Grazi. Vyvíjame a vyrábame systémy a zariadenia pre globálne, kľúčové odvetvia podľa požiadaviek našich zákazníkov. Najdôležitejšími produktmi sú turbíny a generátory na výrobu energie z vodných elektrární, zariadenia na výrobu a spracovanie celulózy a papiera a lisy a lisovacie linky pre medzinárodný automobilový priemysel.
S viac ako 175-ročnými skúsenosťami a špičkovým globálnym tímom s viac ako 27 000 zamestnancami na 280 pobočkách v 40 krajinách je ANDRITZ súčasným svetovým inovátorom so sloganom "Engineered Success", ktorý je každodenne potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.
Časy a technológie sa menia, ale naša vášeň a úsilie o dosiahnutie optimálneho cieľa v prospech našich zákazníkov zostanú vždy.
Detailné informácie môžete pozrieť na : www.andritz.com alebo http://slovakia.andritz.sk/,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dávid Balko
E-mail: poslať životopis