Reagujte bez životopisu

Back Office Support

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Humenné, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 1 100 EUR/mesiacMzda od 1100€ brutto. Možnosť získať letný a zimný bonus spolu vo výške 1000€, na základe splnenia podmienok. Finálna výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe skúseností, praxe a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zákaznícky servis a podpora predaja pre našich stálych klientov
  • Vytváranie ponúk náhradných dielov, modernizácie, servisných zmlúv a iných služieb
  • Správa ponúk dodávateľov, určovanie dodacích lehôt a kalkulácia nákladov na stanovenie predajných cien
  • Určenie interného rozsahu inžinierskej činnosti a technické objasnenie projektu v kombinácii s cieľom splniť požiadavky našich zákazníkov
  • Cenové a zmluvné rokovania s našimi internými a externými zákazníkmi v medzinárodnom prostredí
  • Priebežné sledovanie ponúk a projektov v systéme SAP a CRM
  • Podpora zákazníkov počas fázy tvorby cenovej ponuky až po potvrdenie objednávky zákazníka
  • Podpora riadenia projektu s cieľom zabezpečiť dodržiavanie všetkých požadovaných technických požiadaviek, nákladov a termínov dodania

  • Podnikové stravovanie
  • Vzdelávacie kurzy, školenia
  • Bonusy/prémia
  • Možnosť home office
  • Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
  • Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
  • Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
  • Atraktívne pracovné prostredie
  • Aktívne využívanie cudzieho jazyka
  • Príspevok na nápoje
  • Informácie o výberovom konaní

  • Úspešne ukončené obchodné vzdelanie alebo porovnateľná kvalifikácia s technickým zameraním
  • Odborné skúsenosti v oblasti technického predaja, ideálne v sektore služieb
  • Dobrá znalosť systému SAP je žiaduca
  • Silná orientácia na zákazníka a nezávislý spôsob práce
  • Veľmi dobré písomné a ústne znalosti nemeckého a anglického jazyka
  • Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Vzdelanie v odbore

    Technika, Strojárstvo

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Ostatné znalosti

    SAP HANA - Mierne pokročilý

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    ANDRITZ je vedúca technologická skupina pôsobiaca na celom svete, kótovaná na burze cenných papierov vo Viedni a so sídlom v rakúskom Grazi. Vyvíjame a vyrábame systémy a zariadenia pre globálne, kľúčové odvetvia podľa požiadaviek našich zákazníkov. Najdôležitejšími produktmi sú turbíny a generátory na výrobu energie z vodných elektrární, zariadenia na výrobu a spracovanie celulózy a papiera a lisy a lisovacie linky pre medzinárodný automobilový priemysel.
    S viac ako 175-ročnými skúsenosťami a špičkovým globálnym tímom s viac ako 27 000 zamestnancami na 280 pobočkách v 40 krajinách je ANDRITZ súčasným svetovým inovátorom so sloganom "Engineered Success", ktorý je každodenne potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.
    Časy a technológie sa menia, ale naša vášeň a úsilie o dosiahnutie optimálneho cieľa v prospech našich zákazníkov zostanú vždy.
    Detailné informácie môžete pozrieť na : www.andritz.com alebo http://slovakia.andritz.sk/,

    Počet zamestnancov

    250-499 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Dávid Balko
    E-mail: poslať životopis