Designer (Spišská Nová Ves)

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 1 200 EUR/mesiacNástupná mzda od 1050€/ mesačne brutto, pozostáva zo základnej mzdy 875€, variabilnej zložky 175€. Možnosť získať letný a zimný bonus spolu vo výške 1000€, na základe splnenia podmienok. Finálna výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe skúseností, praxe a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

− Vypracovanie technickej dokumentácie v 3D a 2D v súlade s platnými normami a predpismi.
− Spracovanie konštrukčných údajov v CAD a v systéme SAP.
− Zodpovednosť za realizáciu zmien a odchýlok v technickej a výrobnej dokumentácii.
− Návrh a spracovanie konštrukčnej dokumentácie prípravkov a pomôcok pre výrobu.
− Spolupráca s technicko - výrobnými oddeleniami s ohľadom na správne riešenie zadaných úloh.
− Vypracovanie návodov na obsluhu.
− Návrh nových a inovácie existujúcich výrobkov.
− Technická podpora projektov vo výrobe.
− Komunikácia s interným a externým zákazníkom.

  • práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť,
  • atraktívne pracovné prostredie,
  • aktívne využívanie cudzieho jazyka,
  • zaujímavá práca s možnosťou vlastného rozvoja, školenia ,
  • možnosť práce z domu,
  • možnosť navštevovať jazykový kurz vo firme
  • príspevok na nápoje.

Vážime si všetky prijaté žiadosti o zamestnanie, radi by sme Vás informovali, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, prípadne technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo /prípadne technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

− SŠ/VŠ strojárske (prípadne technický smer).
− Znalosť 3D CAD systémov (Autodesk Inventor, Vault, AutocCAD, Solid Works, Solid Edge,
CreoElements)
− Znalosť MS Office
− Aktívna znalosť prednostne Anglického, prípadne Nemeckého jazyka - (B1-B2).
− Flexibilita
− Proaktívny prístup
− Chuť učiť sa nové veci.
− Kreatívne myslenie
− Pozícia je vhodná aj pre absolventa

ANDRITZ je vedúca technologická skupina pôsobiaca na celom svete, kótovaná na burze cenných papierov vo Viedni a so sídlom v rakúskom Grazi. Vyvíjame a vyrábame systémy a zariadenia pre globálne, kľúčové odvetvia podľa požiadaviek našich zákazníkov. Najdôležitejšími produktmi sú turbíny a generátory na výrobu energie z vodných elektrární, zariadenia na výrobu a spracovanie celulózy a papiera a lisy a lisovacie linky pre medzinárodný automobilový priemysel.
S viac ako 175-ročnými skúsenosťami a špičkovým globálnym tímom s viac ako 27 000 zamestnancami na 280 pobočkách v 40 krajinách je ANDRITZ súčasným svetovým inovátorom so sloganom "Engineered Success", ktorý je každodenne potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.
Časy a technológie sa menia, ale naša vášeň a úsilie o dosiahnutie optimálneho cieľa v prospech našich zákazníkov zostanú vždy.
Detailné informácie môžete pozrieť na : www.andritz.com alebo http://slovakia.andritz.sk/,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dávid Balko
E-mail: poslať životopis
ID: 4484031  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac