Senior designer

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
dohodou
1 083 - 1 300 EUR/mesiac(rozdiel 217 € je 20 % variabilná zložka mzdy), letná a zimná odmena, uvedená mzda je minimálna, dohodnutá bude záležať od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovanie technickej dokumentácie v 3D a 2D v súlade s platnými normami a predpismi.
  • Spracovanie konštrukčných údajov v CAD Autodesk Inventor, PDM Vault a v systéme SAP.
  • Spracovanie a realizácia zmien a odchýlok v technickej a výrobnej dokumentácii.
  • Tvorba konštručného dizajnu a dokumentácie podľa zadanej špecifikácie.
  • Spolupráca s technicko - výrobnými a projektovými oddeleniami s ohľadom na správne riešenie zadaných úloh.
  • Realizácia konštrukčných výpočtov - (ložiská, tesniace krúžky, tolerancie).
  • Excel (výpočtové šablóny) príp. parametrizácia.
  • Správa dát v SAP-e (technická špecifikácia, SPD - TDR, TDS, TSP, indikácia a stanovenie PQIP, IC / quality plan).
  • Návrh nových a inovácie existujúcich výrobkov.
  • Komunikácia s interným a externým zákazníkom.
  • Technická podpora projektov vo výrobe.
  • Práca v tíme

  • Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť,
  • Atraktívne pracovné prostredie,
  • Aktívne využívanie cudzieho jazyka,
  • Zaujímavá práca s možnosťou vlastného rozvoja, školenia ,
  • Možnosť práce z domu,
  • Možnosť navštevovať jazykový kurz vo firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, prípadne technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo /prípadne technický smer

Počet rokov praxe

5

  • SŠ/VŠ strojárske vzdelanie (prípadne technický smer).
  • Pokročilá znalosť 3D CAD systémov prednostne (Autodesk Inventor, Vault, AutocCAD mechanical) alebo ďalších CAD systémov (Solid Works, Solid Edge, Creo Parametric, Catia).
  • Znalosť MS Office a SAP.
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B2 - C1), ďalšie jazyky výhodou.
  • Samostanosť, flexibilita
  • Proaktívny - projektový pristup
  • Kreatívne myslenie s orientáciou na požiadavky zákazníka.
  • Samostatnosť
  • Prax na podobnej pozícii min. 5 r. +

POŽIADAVKY, KTORÉ MÔŽU BYŤ VÝHODOU PRE UCHÁDZAČA:
  • Znalosť hydraulických systémov a ich konštruovanie
  • Znalosť pneumatických systémov a ich konštruovanie
  • Skúsenosti s napäťovými analýzami (statické, dynamické).
  • Skúsenosť s podporou výroby.
  • Skúsenosť s reverzným inžinierstvom.
  • Ochota cestovať

ANDRITZ je vedúca technologická skupina pôsobiaca na celom svete, kótovaná na burze cenných papierov vo Viedni a so sídlom v rakúskom Grazi. Vyvíjame a vyrábame systémy a zariadenia pre globálne, kľúčové odvetvia podľa požiadaviek našich zákazníkov. Najdôležitejšími produktmi sú turbíny a generátory na výrobu energie z vodných elektrární, zariadenia na výrobu a spracovanie celulózy a papiera a lisy a lisovacie linky pre medzinárodný automobilový priemysel.
S viac ako 175-ročnými skúsenosťami a špičkovým globálnym tímom s viac ako 27 000 zamestnancami na 280 pobočkách v 40 krajinách je ANDRITZ súčasným svetovým inovátorom so sloganom "Engineered Success", ktorý je každodenne potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.
Časy a technológie sa menia, ale naša vášeň a úsilie o dosiahnutie optimálneho cieľa v prospech našich zákazníkov zostanú vždy.
Detailné informácie môžete pozrieť na : www.andritz.com alebo http://slovakia.andritz.sk/,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dávid Balko
E-mail: poslať životopis
ID: 4312355  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 083 EUR/mesiac