Technický asistent

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Andritz Slovakia, Humenné
924 EUR/mesiacNástupná mzda od 924€/ mesačne brutto, pozostáva zo základnej mzdy 770€, variabilnej zložky 154€. Možnosť získať letný a zimný bonus spolu vo výške 840€, na základe splnenia podmienok. Finálna výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe skúseností, praxe a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavenie projektov v SAPe
• Správa a nastavenie dát kompletných projektov v SAPe počas celého ich životného cyklu
• Podpora expedičných aktivít
• Práca so SAPom (projektový modul)
• Vytváranie projektov v SAPe (project builder)
• Vytváranie predajných objednávok v SAPe
• Správa Project Builderu v SAPe
• Správa predajných objednávok
• Podieľanie sa na tvorbe prehľadov cenových kalkulácií projektov a finalizácii pred ich uvoľnením v SAPe
• Vytváranie a práca s expedičnými dokumentami
• Podpora pre Key Account Managera (KAM)
• Podpora pre Key Account Managera počas exekučnej fázy projektov

• Priateľské pracovné prostredie a mladý kolektív
• Zázemie špičkovej medzinárodnej strojárskej firmy
• Pružnú pracovnú dobu a Home Office
• Zaškolenie, možnosť ďalšieho odborného rastu a jazykového vzdelávania
• Príspevky zo sociálneho fondu na stravu a nápoje, vitamínový balíček, vianočný a veľkonočný balíček
• Zľavy u zmluvných partnerov
• Balíčky pre deti na MDD a Mikuláša
• Pri zmluve na dobu neurčitú doplnkové dôchodkové poistenie, 24-hodinové úrazové a životné poistenie
• Príspevok na stravu
• Príspevok na DDS pri zmluve na neurčito

Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia osobných pohovorov so zástupcami našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technické vzdelanie
• SAP - výhodou
• Znalosť angličtiny na úrovni B1 - B2 je podmienkou
• Zodpovednosť
• Flexibilita
• Precíznosť
• Chuť učiť sa a rásť
• Schopnosť spolupracovať a podporovať ostatných členov tímu

ANDRITZ je vedúca technologická skupina pôsobiaca na celom svete, kótovaná na burze cenných papierov vo Viedni a so sídlom v rakúskom Grazi. Vyvíjame a vyrábame systémy a zariadenia pre globálne, kľúčové odvetvia podľa požiadaviek našich zákazníkov. Najdôležitejšími produktmi sú turbíny a generátory na výrobu energie z vodných elektrární, zariadenia na výrobu a spracovanie celulózy a papiera a lisy a lisovacie linky pre medzinárodný automobilový priemysel.
S viac ako 175-ročnými skúsenosťami a špičkovým globálnym tímom s viac ako 27 000 zamestnancami na 280 pobočkách v 40 krajinách je ANDRITZ súčasným svetovým inovátorom so sloganom "Engineered Success", ktorý je každodenne potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.
Časy a technológie sa menia, ale naša vášeň a úsilie o dosiahnutie optimálneho cieľa v prospech našich zákazníkov zostanú vždy.
Detailné informácie môžete pozrieť na : www.andritz.com alebo http://slovakia.andritz.sk/,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dávid Balko
E-mail: poslať životopis
ID: 4042872  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 924 EUR/mesiac