Lakovač

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,32 Eur za hodinu + variabilná zložka do 30% zo základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•nanášanie farieb valčekovaním a striekaním pri nízkych a vysokých tlakoch
•nanášanie tmelov na kov, rôznych druhov farieb (syntetické, polyuretánové, s prísadou zinku, ...)

-zabezpečená strava v závodnej jedálni
-doplnkové dôchodkové sporenie pri dobe neurčitej
-úrazové pripoistenie pri dobe neurčitej
-poskytnutie pracovnej obuvi
-poskytnutie pracovného odevu a jeho pravidelné čistenie pri dobe neurčitej

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

autolakýrnik

Počet rokov praxe

1

•Skúsenosti s nanášaním farieb valčekovaním a striekaním pri nízkych a vysokých tlakoch
•Skúsenosti s nanášaním tmelov na kov, rôznych druhov farieb (syntetické, polyuretánové, s prísadou zinku, ...)

Spoločnosť ANDRITZ Slovakia s.r.o. je jedným z najvýznamnejších strojárenských podnikov v regióne, ktorý je celosvetovo popredným dodávateľom kompletných technológií, zariadení a služieb pre vodné elektrárne, papierne a celulózky, spracovateľov kovov a ocele, a tiež filtráciu kalov v komunálnej aj priemyselnej oblasti. Je súčasťou celosvetovo úspešnepôsobiaceho koncernu ANDRITZ.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Chemlonská 1
066 01 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Novotná
Tel.: +421907857765
E-mail: poslať životopis
ID: 3376681   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,32 Eur za hodinu + variabilná zložka do 30% zo základného platu