Plánovač výroby

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 600 EUR/mesiac13. a 14. plat Dochádzkový bonus 2eur/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie zákaziek a zabezpečenie plnenia podľa požadovaných termínov, množstva a kvality
  • Príprava kompletných podkladov pre výrobu a zabezpečenie potrebného materiálu
  • Zaisťovanie plnenia pracovných povinností a zodpovedností uvedených v pracovnom poriadku a ZP
  • Zabezpečenie podkladov pre nákup základných a pomocných materiálov
  • Komunikácia so zákazníkom a AKSL ohľadom plnenia plánu a spokojnosti zákazníka
  • Zabezpečenie plného a efektívneho využitia strojných kapacít a ľudských zdrojov
  • Prijímanie opatrení na zabránenie oneskoreniu dodacích termínov
  • Vypracovávanie plánov výroby a sledovanie ich plnenia
  • Zabezpečovanie pravidelného servisu a údržby strojov

Typický deň na pozícii Plánovač výroby zahŕňa prípravu plánov výroby, komunikáciu so zákazníkmi a AKSL, sledovanie plnenia zákaziek a riešenie prípadných problémov.

  • Stabilná a prosperujúca spoločnosť
  • Systém kurzov a školení pre rast
  • 13. a 14. plat
  • Dochádzkový bonus 2eur/deň
  • Príspevok na DDS a regeneráciu
  • Možnosť stravovania formou stravovacej karty
  • Vianočný večierok a športový deň
  • Moderné pracovné priestory a technológie
  • Tím skúsených a priateľských kolegov
  • Práca na zaujímavých projektoch
  • Flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len uchádzačov s vyhovujúcimi profilmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Zodpovednosť a dôslednosť
  • Schopnosť prijímať informácie
  • Samostatnosť pri riešení problémov
  • Organizačné schopnosti
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Skúsenosti s programom SAP výhodou
  • Schopnosť čítať technikcú dokumentáciu je výhodou
  • Vzdelanie v odbore strojárstvo výhodou

Máš odborné vzdelanie v strojárstve? Vieš pracovať samostatne a zodpovedne? Spoločnosť hľadá práve Teba na pozíciu Plánovač výroby. Ak máš skúsenosti s plánovaním výroby a zvládaš aj anglický jazyk, neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes!

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hudačková
Tel.: +421905389888
E-mail: poslať životopis
ID: 4800362  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac