Operátor CNC páliaceho stroja s laserom - príležitosť pre skúsených i nováčikov

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac- 13. plat a 14. plat - dochádzkový bonus - preplácanie nadčasov nad rámec Zákoníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie a obsluha CNC páliaceho stroja- Laser
- Dodržiavanie BOZP
- Dodržiavanie technologických postupov
- Výroba komponentov načas, v požadovanej kvalite a množstve
- Samokontrola podľa predpísaných postupov

- 13. plat a 14. plat

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- preplácanie nadčasov nad rámec Zákoníka práce
- motivujúce osobné ohodnotenie
- dochádzkový bonus
- príspevky na regeneráciu pracovnej sily
- adaptačný proces na vysokej úrovni

Informácie o výberovom konaní

Oslovovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie resp. zaškolený pracovník pre prácu na Lasery

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Operátor CNC stroja s laserom

- Čítanie technickej dokumentácie

- Manuálna zručnosť, trpezlivosť, precíznosť, zodpovednosť

- Vítaná ochota učiť sa, zmysel pre kvalitu, samostatnosť

- Flexibilita a zanietenie pre prácu sú nevyhnutné

- Stredné odborné s maturitou v oblasti strojárskej techniky

- CNC stroje, technické kreslenie, práca s počítačom

- Tímovosť, komunikácia, flexibilita

- Príležitosť pre skúsených aj nováčikov

- Máš skúsenosti s CNC strojmi a technickým kreslením? Hľadáme operátora CNC stroja s laserom. Ty si ten, koho hľadáme!

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4238399  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac