Data Analyst

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Development of business requirements together with the internal business clients
Analysis of the technical feasibility
Technical specification and implementation based on the requirements
Creation of data models, dashboards, analyses & reports in close cooperation with internal customers
Identification of relevant process KPI's and support of process analysis with a focus on the manufacturing process
Test and key user training
End user support and ongoing system administration

13.a14.plat
dochádzkový bonus
bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Platové podmienky môžu byť upravené podľa skúseností a kvalifikácie vhodného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Degree (FH/UNI) in one of the following fields of study: computer science, data science, mathematics, statistics or a comparable field of study
Professional experience is advantageous
Knowledge in data modeling and SQL/PQL
Experience in business intelligence, data analysis and data science would be an advantage
Knowledge of Celonis and SAP is advantageous
Process understanding and analytical thinking
Ability to work under pressure, flexibility and commitment
Independent working method with practical relevance
Professional service and customer orientation

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Andritz Kufferath,s.r.o.
Ku Bratke 5
934 05 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hudačková
Tel.: +421905441604
E-mail: poslať životopis
ID: 3980920  Dátum zverejnenia: 2.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac