Vedúci oddelenia SSC nákup a logistika

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
Termín nástupu
01.03.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiacdohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečený efektívny chod oddelenia nákupu
- zodpovednosť za tím nákupcov
- motivácia, riadenie a poskytovanie spätnej väzby členom tímu
- výber, objednávka a dodávka komponentov v systéme SAP-e za najvýhodnejších podmienok, pri vysokej kvalite pre výrobu v termíne podľa plánu výroby
- kontrola plnenia plánu nákupu a delegovaných úloh na nákupcov
- komunikácia a obchodné vyjednávania so zahraničnými partnermi
- riešenie problémov v spolupráci s dodávateľmi
- zodpovednosť za dosahovanie plánovaných ukazovateľov
- zodpovednosť za rozpočet a náklady

13. a 14.plat
ročný a mesačný dochádzkový bonus
jazykové kurzy počas pracovnej doby
bohatý sociálny balík
možnosť neustáleho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívny a inovatívny prístup k práci
- organizačné schopnosti, skúsenosti s vedením tímu
- spoľahlivosť, flexibilita
- tímový hráč
- dobrý time management

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3870119  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac