DevOps / Linux

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Levice
Mzdové podmienky (brutto)
1400 + dohodou pre vhodného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Configure RedHat, CentOS. Installing, updating, configuration of yum or rpm packages.
• Creating new Docker images, managing swarm
• Configuring Tomcat and creating new Docker images containing tomcat
• Writing play books for Ansible

* Zaujímavá práca s možnosťou vlastného rozvoja, školenia a konferencie
* Práca v medzinárodnom tíme
* Agilné softvérové vývojové metódy
* Flexibilný pracovný čas
* Možnosť navštevovat jazykový kurz vo firme
* Možnosť rozvíjať sa v rôznych technológiách
* Zamestnanecké benefity ako fitness a masáže
* Finančné bonusy/odmeny
* 13. a 14.plat

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať aj v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Technical education (university) or similar practical experience
• At least 1 year professional experience with Linux/Unix
• Knowledge of processes in software quality assurance
• Ability to use a wide variety of open source technologies and tools
• Ability to code and script
• Understanding HAProxy and how to load balance web requests
• Experience with systems and IT operations
• Strong grasp of automation tools
• Basic knowledge of working with Jira and Confluence
• Very high level of English and/or German (spoken and written)
• Creative problem solving abilities
• Structured way of work and good ability to abstract

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3446601  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 + dohodou pre vhodného kandidáta