Global Market and Data Analyst

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke 5, Levice, okres Levice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1400+dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Systematic market- and competitor analyses
Analyze and summarize current trends and technologies in solid/liquid separation
Continious monitoring and analysation of mid to long term market development
Cooperation with global stakeholders in the marketing and sales area
Support for developing and monitoring of global strategy
Development and implementation of strategic planning tools
Conduct specific marketing research projects
Cooperate with Customer Relationship team in order to support data quality projects

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- systém školení, vzdelávania
- príspevok na vstup do fitness centra, do relaxačno - športového areálu Wellnes Kalná nad Hronom, príspevok na masáže
- 13. a 14. plat

zakladna zlozka mzdy moze byt vyssia v zavislosti od skusenosti uchadzaca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Master degree in business subject, ideally economics major
Strong communication skills
Self starter
Analytical thinker
Excellent English skills
Flexible and reliable

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3342272  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400+dohoda