Oracle Database Expert

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke 5, okres Levice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzing and optimizing database objects
- implementation of unit tests on database level
- development of tools facililitating the team's dailz work
- big data analzsis
- tuning and optimizing of SQL
- developmentof data import templates
- supporting the Software Development team

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl: 2
Budeme kontaktovať iba uchádzačov s vyhovujúcimi profilmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Technical education (university) or similar practical experience
- Experience with Oracle databases (PL/SQL, SQL)
- Knowledge of Oracle Application Express (APEX) beneficial
- Experience with unit test frameworks (utPLSQL, Toad Code Tester)
- Basic knowledge of working with Jira and Confluence
- Experience in agile software deployment teams
- Strong knowledge of MS Excel incl. VBA

- Interest in the sales processes of global enterprises
- Comfort with frequent, incremental code testing and deployment
- Strong grasp of automation tools
- Data management skills
- A strong focus on business outcomes
- Comfort with collaboration, open communication and reaching across functional borders
- Very high level of English (spoken and written)

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3095117  Dátum zverejnenia: 3.10.2017