Можливість для людей з України

Obchodný špecialista

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac- 13. a 14.plat - mesačný a ročný dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvorba ponúk a objednávok v SAPe
  • Vypracovanie, príprava ponúk a spracovanie objednávok na náhradné diely a renovácie
  • Aktívna zákaznícka podpora
  • Proaktívny prístup pri spracovávaní ponúk na mieru podľa špecifických potrieb
  • zákazníka
  • Aktívna podpora predajnej stratégie
  • Schopnosť nájsť konkurencieschopné riešenia pre dodávateľov, pre minimalizáciu priamych nákladov a maximalizáciu získania a spracovania zákazky
  • Vybavovanie administratívnych úkonov pre obchodné oddelenie
  • Interný predaj služieb a produktov zákazníkom – po zaškolení

  • Môžeš sa tešiť na stabilnú spoluprácu s dlhodobou perspektívou, vďaka ktorej budeš mať istotu v práci.
  • Budeš mať podporu v adaptačnom procese na vysokej úrovni, aby si sa rýchlo a efektívne zapojil do tímu.
  • Na tvoju regeneráciu a DDS prispieva naša firma, aby si mohol byť vždy fit a zdravý.
  • Budeš mať k dispozícii bohatý sociálny program a vernostné bonusy, ktoré ťa motivujú a udržia tvoju spokojnosť v práci.
  • Zabezpečíme ti možnosti na odborné školenia a vzdelávanie, aby si sa mohol neustále rozvíjať a napredovať v kariére.
  • Pracovať budeš s modernými technológiami, čo ti umožní byť v obraze a využívať najnovšie trendové riešenia.
  • Budeš mať možnosť zúčastňovať sa spoločných aktivít mimo pracovného prostredia, čím sa posilní tímová spolupráca a uvoľní sa atmosféra.
  • Tvoj voľný čas podporíme príspevkom na rekreáciu a ďalšími benefitmi, aby si si mohol užiť aj mimo pracovnej doby.
  • Okrem toho ťa čakajú ďalšie benefity, ktoré ti umožnia užiť si prácu v našej skvelej firme.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment obchodu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  •  Predchádzajúca prax v projektovom manažmente je výhodou
  • Technické vzdelanie, príp. technické predispozície
  • Znalosť SAP výhodou
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Proaktívna orientácia na služby zákazníkom
  • Vysoká miera zodpovednosti a odolnosti voči stresu
  •  Samostatnosť, precíznosť a zmysel pre detail
  • Silné komunikačné schopnosti a zmysel pre tímovú prácu

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hudačková
Tel.: +421905389888
E-mail: poslať životopis
ID: 2359604  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac