Operátor výroby/ JQ

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
Termín nástupu
ihneď
5,45 EUR/hod.základ 5,45 + 1,20 prémie ( zmenové príplatky mesačne cca 100eur) + 13.a 14.plat + dochádzkový bonus mesačný 50eur + ročný dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálne zakladanie útkových nití do osnovných nití
- obsluha a ovládanie páracích strojov
- zabezpečenie 100% kvality a požadovaného výkonu
- pri identifikovaní chyby počas párania odstránenie nedostatku a znovu spustenie procesu
- komunikácia s nadriadeným
- snímanie hodín v počítačovom systéme
- práca v sede alebo v stoji
- práca na 3 zmeny

- mesačná prémia vzhľadom na splnený výkon
- 13. a 14.plat
- hodinové príplatky za prácu v poobednej zmene, v noci a vo sviatok nad rámec platnej legislatívy
- mesačný a ročný dochádzkový bonus
- adaptačný proces na vysokej úrovni
- Príspevok na DDS
- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou dlhodobej spolupráce
- práca v čistom prostredí
- pracovné oblečenie a obuv k dispozícii po skúšobnej dobe
- Vianočný večierok
- Športový deň
- preplácanie nadčasov po dohode s nadriadeným
- Vernostné bonusy (pri pracovnom výročí 5,10,15 ,20 rokov)
- Príspevok na rekreáciu
- Preventívne prehliadky
- Možnosť stravovania na rannej zmene v závodnej jedálni (príspevok zamestnanca je 1,65€)
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov
- Možnosť osobnostného a odborného rastu
- Zabezpečený pitný režim
- príspevok na regeneráciu do výšky 30eur/mes.
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Informácie o výberovom konaní

- práca v kolektíve
- práca na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, samostatnosť

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2258202  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,45 EUR/hod.