Operátor/ka výroby TS/AZS

Andritz Kufferath s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a ovládanie automatických zotkávacích strojov
- automatické zotkávacie stroje spájajú plastové sitá rôznych typov a väzieb do nekonečných pásov používaných na strojoch vyrábajúcich papier
- 100% kontrola spoja a výsledku zotkávania z dôvodu 100% kvality spoja bez značkovania finálneho produktu papiera
- kontrola vykonávaná priamo na spoji alebo na monitore snímajúcom spoj
- pri identifikovaní chyby počas zotkania vypáranie, odstránenie nedostatku a znovu spustenie procesu
- po nadobudnutí skúseností aj výber programu, úprava, doladenie parametrov zotkávania a zoradenie
- komunikácia s majstrom, mechanikom, zoraďovačom, štopkárkou na finálnej kontrole spoja
- práca na výkon
- snímanie hodín v počítačovom systéme
- práca v sede alebo v stoji
- práca na 3 zmeny

- mesačná prémia vzhľadom na splnený výkon
- 13. a 14.plat
- hodinové príplatky za prácu v poobednej zmene, v noci a vo sviatok nad rámec platnej legislatívy
- mesačný a ročný dochádzkový bonus
- adaptačný proces na vysokej úrovni
- Príspevok na DDS
- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou dlhodobej spolupráce
- práca v čistom prostredí
- pracovné oblečenie a obuv k dispozícii po skúšobnej dobe
- Vianočný večierok
- Športový deň
- preplácanie nadčasov po dohode s nadriadeným
- Vernostné bonusy (pri pracovnom výročí 5,10,15 ,20 rokov)
- Príspevok na rekreáciu
- Preventívne prehliadky
- Možnosť stravovania na rannej zmene v závodnej jedáleni (príspevok zamestnanca je 1,55€)
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov
- Možnosť osobnostného a odborného rastu
- Zabezpečený pitný režim
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- nárok na masáže 2x mesačne
- nárok na zamestnanecké výhody v Sport Garden a na plavárni
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Informácie o výberovom konaní

Oslovovať budeme len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie
- trpezlivosť,
- precíznosť
- zodpovednosť
- zmysel pre kvalitu
- vhodná práca aj pre mužov
- samostatnosť
- kladný prístup k práci

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2230003  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac