Obchodný zástupca / HR manager

Andrej Ružička - MarkosTeam

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?

Hlavnou náplňou práce je rozvoj pobočiek a práca s tímom, od vedenia až po rast tímu. Tento proces, samozrejme na základe nášho zaškolovacieho procesu, učíme nováčika už od začiatku spolupráce, všetky potrebné zručnosti k manažmentu. Náplňou práce popri zaškolovacom procese bude :

- účasť na tréningoch z oblastí marketingu a manažmentu
- e-mailová a telefonická komunikácia
- administratívne práce spojené s výberovým procesom spoločnosti
- predselekcia životopisov a komunikácia s kandidátmi
- využívanie informačných technológií
- sledovanie trendov a noviniek
- zdokonalovanie svojich zručností na základe mentoringu od kolegov
z praxe

Naše výhody a benefity

Čo ti ponúkame?

- prácu v mladom kolektíve
- stabilné zázemie v prosperujúcej spoločnosti s bohatými skúsenosťami
na trhu
- perspektívu dlhodobej spolupráce
- príjemnú firemnú kultúru
- podporu počas adaptačného procesu mentoring
- kariérny ale aj osobný rast v podobe interných školení a odovzdania
know how
- flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu
- osobné finančné ohodnotenie
- a kopu daľších benefitov...

Hľadáme proaktívnych, zodpovedných kolegov so zmyslom pre zodpovednosť, správnou motiváciou a nadšením pre vlastný rozvoj a prácu. Ak si dobre naladený, máš dobré komunikačné schopnosti a dobrú energiu, tak hľadáme práve Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pod našou značkou fungujeme na Slovensku už viac ako 10 rokov, počas ktorých sme získali množstvo spokojných klientov a spoločností. Našou prvoradou náplňou práce je poskytovanie konzultanstva pre fyzické aj právnické osoby a tiež vypracovácanie posudkov a stratégií. Spolupracujeme s najväčšou maklérskou spoločnosťou OVB Allfinanz Slovensko a.s.
ID: 4050574  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac