850 - 950 EUR

Predavačka ABAR Cabaj,Mojmirovce len z obce alebo blízkeho okolia

Andrej Barta Videopožičovňa - ABAR

Miesto práce
Mojmírovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam predavačku aj nevyučenú, do predajne ABAR ..Pracovníčka by mala byť z obce ,prípadne blízkeho okolia .
V predajni sa nachádza terminál ,stávková kancelária Nike.cigarety,noviny,časopisy,alkohol,nealko
Naplnou práce je obsluha zákazníkov,vykladanie tovaru,objednávanie tovaru,vykonávanie inventúr,predaj a objednávanie žrebov.
Pracovná doba je od 6.00 do 21.00 a robí sa krátky a dlhý týždeň.
Mzda za mesiac v čistom je 800 eur plus stravné lístky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950 € brutto

Práca vo firme s 20.ročnou tradíciou,seriozne jednanie .Mesačný úvazok cca 190 hodín
nástupný plat 800 € v čistom plus stravné lístky .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatnosť ,bezúhonnosť ,prax v odbore predavačky je vítaná nie nutná

maloobchod,predaj tovaru konečnému spotrebitelovi ,špecializácia na predaj tabakových výrobkov,alkoholu ,fajčiarskych potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dolná 44
941 06 Komjatice

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Bakus
Tel.: +421903742688
E-mail: poslať životopis
ID: 3783290   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 € brutto