Brigáda ABAR Šurany, len zo Šurian alebo blízkeho okolia (Skladník)

Andrej Barta Videopožičovňa - ABAR

Miesto práce
ABAR Šurany, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.10.2017
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v čistom 3,7€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam brigádnika do skladu v Šuranoch. Práca je vhodná pre záujemcu zo Šurian alebo blízkeho okolia.
Naplň práce je nakladanie tovaru na rozvoz , pomocné práce,upratovanie,dokladanie tovaru do regálov.
Práca je na 2 až 3.dni v týždni vhodná ako brigáda nie len pre študenta.

Nástupný plat 3,7€/hod.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

maloobchod,predaj tovaru konečnému spotrebitelovi ,špecializácia na predaj tabakových výrobkov,alkoholu ,fajčiarskych potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Flex Sk. s.r.o
Dolna 120
941 06 Komjatice
ID: 3210470   Dátum zverejnenia: 9.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v čistom 3,7€/hodina