Predavačka ABAR Pribeta

Andrej Barta - ABAR

Miesto práce
Pribeta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiac700 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám predavačku (aj nevyučenú), do predajne ABAR Pribeta . Pracovníčka by mala byť z Pribety , prípadne z blízkeho okolia.
V predajni sa nachádza terminál, stávková kancelária Nike, tabakové výrobky, noviny, časopisy, alko/nealko nápoje.
Náplňou práce je obsluha zákazníkov, vykladanie tovaru ,objednávanie tovaru, vykonávanie inventúr, predaj a objednávanie žrebov.
Výhodná pracovná doba .Jeden deň sa robí a dva dni je voľno .Mesačný úvazok je cca 140 hodín.
Práca je na pracovnú zmluvu a plat v čistom je 550€ .

Práca vo firme s 24.ročnou tradíciou, seriózne jednanie.
nástupný plat 550 € v čistom .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

predaj tovaru konečnému spotrebitelovi

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3154293  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 750 EUR/mesiac700 brutto