Predavač/ka pyrotechniky v obchodnom centre v Trnave

Andrej Barta Videopožičovňa - ABAR

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700EUR/mesiac,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súrne hladám predavača/ky na predaj pyrotechnických výrobkov v obchodnom centre v Trnave.
Jednoducha,nenáročná a dobre platená práca pozostáva z predaja pyrotechniky v období od 1.12 do 31.12 2018.,Práca pozostáva z objednávok,blokovania a objednávania tovaru. Pracovná doba podla dohody.Plat v čistom je 4€/hod plus odmeny z tržby. Výhodné ako brigáda.Pracuje sa v piatok,sobota,nedela od 9.00 do 21.00 hod.

Práca vo firme s 20 ročnou tradíciou s predajom .Jedná sa o krátkodobú dobre platenú nenáročnú brigádu vhodné aj pre študenta.
Mzda 4€/hod v čistom .

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

maloobchod,predaj tovaru konečnému spotrebitelovi ,špecializácia na predaj tabakových výrobkov,alkoholu ,fajčiarskych potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Flex Sk. s.r.o
Dolna 120
941 06 Komjatice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. ANDREJ BARTA
Tel.: 0903 488 268
E-mail: poslať životopis
ID: 2818898   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700EUR/mesiac,