Predavačka ABAR Tvrdošovce len z obce alebo blízkeho okolia

Andrej Barta - ABAR

Miesto práce
Tvrdošovce
Termín nástupu
15.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam šikovnú predavačku aj nevyučenú, do predajne ABAR Tvrdošovce .Pracovníčka by mala byť z obce ,prípadne blízkeho okolia .V predajni sa nachádzajú .cigarety,noviny,časopisy,alkohol,nealko.Náplňou práce je obsluha zákazníkov,vykladanie tovaru,objednávanie tovaru,vykonávanie inventúr.Pracovná doba je od 6.00 do 21.00 a robí sa jeden den a dva dni sú volné . Mesačný uvazok je cca 140hodín.Mzda za mesiac v čistom je 850 eur plus stravné lístky plus odmeny.

Práca v rodinnej firme s 27.ročnou tradíciou,seriozne jednanie .Mesačný úvazok cca 140 hodínnástupný plat cca 5,5/hod € v čistom plus lístky a odmeny .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Samostatnosť ,bezúhonnosť ,prax v odbore predavačky je vítaná nie nutná

predaj tovaru konečnému spotrebitelovi

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4430893  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac