Predavačka ABAR Tekovské Lužany len z obce alebo blízkeho okolia

Andrej Barta - ABAR

Miesto práce
Tekovské Lužany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam šikovnú predavačku aj nevyučenú, do predajne ABAR Tekovské lužany,ktorá sa nachádza na hlavnej ulici v centre obce. Pracovníčka by mala byť z obce ,prípadne blízkeho okolia .
V predajni sa predávajú cigarety,noviny,časopisy,alkohol,nealko,potravinársky sortiment
Náplňou práce je obsluha zákazníkov,vykladanie tovaru,objednávanie tovaru,vykonávanie inventúr.
Pracovná doba je od 6.00 do 20.30 a robí sa krátky a dlhý týždeň.
Mzda za mesiac v čistom je 750 eur plus stravné lístky plus odmeny cca 800 eur v čistom.

Práca vo firme s 23.ročnou tradíciou,seriozne jednanie .Mesačný úvazok cca 180 -190hodín
nástupný plat cca 750 € plus lístky v čistom .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatnosť ,bezúhonnosť ,prax v odbore predavačky je vítaná nie nutná

predaj tovaru konečnému spotrebitelovi

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4041712  Dátum zverejnenia: 17.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac