Wonder Asistentka

Andrea Mikulová, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.7.2022
1 000 EUR/mesiactvoje ohodnotenie sa skladá z dvoch zložiek fixnej a pohyblivej

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiaľ, Gal Gadot ma plné angažmá v zachraňovaní sveta. No pokiaľ momentálne TY nezachraňuješ svet pred rôznymi hrozbami tak rád ťa uvítam na pohovore na post wonder-asistentky do našej kancelárie, do super rodinného kolektívu, plného srandy a pohody. Aké by mala mať wonder-asistentka vlohy? Tak určite hodnoty a kvality ako : húževnatosť, disciplína, dochvíľnosť, bezúhonnosť, flexibilita, drive, fokus, vytrvalosť, komunikačné schopnosti na reprezentatívnej úrovni, cieľavedomosť, talent rýchlo sa učiť, minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a vyššie, zodpovednosť a mnoho mnoho ďalších. Ak ste sa spoznali, tak šup poslať CV aby sme si dohodli pohovor, kde sú ďalší porotcovia ktorí o tom rozhodujú.

- práca v super kolektíve
- kariérny rast
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

pohor sa skladá z dvoch kôl

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Google Meet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

húževnatosť, disciplína, dochvíľnosť, bezúhonnosť, flexibilita, drive, fokus, vytrvalosť, komunikačné schopnosti na reprezentatívnej úrovni, cieľavedomosť, talent rýchlo sa učiť

Sme partnerom nadnárodnej spoločnosti s viac ako 160 ročnou históriou. Našim kolegom ponúkame prémiové riešenia vo financiách a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty : budujeme dôveru spôsobom ako cítime, podporujeme individualitu spôsobom akým myslíme, preukazujeme spoľahlivosť spôsobom akým jednáme a vytvárame hodnoty spôsobom akým pracujeme. Staráme sa o to, aby našim spolupracovníkom a klientom, rástol životný štandard.
ID: 4370672  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac