Technické překlady a lokalizace softwaru

Projektový manažer - překladatelská agentura

ANDO TRANSLATIONS, s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000 Kč/měsíc

Projektový manažer pro překladatelskou a lokalizační firmu s 20letou tradicí v Brně

Koho hledáme

  • mladé lidi do přátelského týmu a příjemného pracovního prostředí.

Co budete dělat

  • budete komunikovat se zákazníky v angličtině, řídit tým interních a externích překladatelů a korektorů na dlouhodobých i drobných zakázkách;
  • budete spolu s dalšími kolegy zajišťovat kvalitní překlady a zároveň se seznámíte s nejnovějšími produkty, které teprve přicházejí na trh;
  • budete řešit různorodé požadavky českých a zahraničních zákazníků a přemýšlet, co se na naší práci dá zlepšit;
  • budete mít dobrý pocit z toho, že špičkoví zákazníci z oboru IT nebo medicíny dostanou to nejlepší, co umíme.

Co budete potřebovat

  • dobré počítačové i jazykové znalosti, logické uvažování a organizační schopnosti a chuť učit se nové věci;
  • znalosti nástrojů CAT a projektového řízení rozhodně pomohou, ale to, co bude chybět, se naučíte v průběhu zaškolení.

Co nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu s občasnou možností home office;
  • roční prémie dle výkonu firmy, zpravidla ve výši 13. platu;
  • stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity dle vlastního výběru, týmové sportovní akce, vzdělávací jazykové kurzy, vybavená kuchyňka, pitný režim, relaxační místnost.

Nástup ihned.

Adresa společnosti

Tyršova 1956
61200 Brno

ID: 3618476   Dátum zverejnenia: 11.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 Kč/měsíc