Prevádzkar podniku

Andiamo Trattoria, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
1.8.2022-1.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v OC Eperia, Andiamo Pizza a Šariš Pub hľadáme kandidáta na pozíciu Manažér prevádzky.

Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej reštauračnej siete pôsobiacej v Košiciach, Prešove a v Prahe. Ponúkame pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti a možnosť pracovného postupu.

Bližšie kompetencie a naplň prace na osobnom pohovore. Potencionálnym uchádzačom ponúkame možnosť zaškolenia na našej prevádzke v OC Aupark Košice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť motivovať, plánovať a zadeľovať prácu podriadeným zamestnancom. Od uchádzača o zamestnanie očakávame výborné komunikačné a organizačné schopnosti, pro-firemnú orientáciu a vysokú mieru pro-aktivity

Sieť reštaurácií Andiamo Group patrí k výrazným zamestnávateľom na slovenskom trhu gastronómie. V odvetví pôsobí už od roku 2008 a do jej portfólia patria reštaurácie, pizzerie, puby, fastfoody, cukrárne a zmrzlinárne v Košiciach, Prešove a v Prahe. Firma so silným zázemím dáva garanciu istoty aj v nestabilných časoch.
ID: 3301234  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac