Можливість для людей з України

Kaderník/kaderníčka

ANDIA s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 500 EUR/mesiacstravné lístky, benefity, mesačné bonusy k výplate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame kaderníka/kaderníčku do salónu Beauty Expert na TPP. Ak máte chuť pracovať, ovládate kadernícke remeslo, máte radi ľudí, ste zodpovedná, pracovitá pošlite nám životopis na [email protected] a uvidíme sa na osobnom stretnutí

ČO U VÁS HĽADÁME:
- energiu a chuť pracovať
- ambície posúvať svoje hranice a hľadať riešenia
- ochotu učiť sa a kariérne sa posúvať
- originalitu, kreativitu a fantáziu

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:
- konzultovať so zákazníkmi ich predstavu a požiadavky
- diagnostiku vlasov a poradenstvo
- kadernícke úkony
- zarábať viac, ako kdekoľvek inde

- produkty so zľavou až do 20%
- práca so značkou, ktorá je svetovým lídrom vo svojom obore
- podpora kolegov a práca v skúsenom a súdržnom tíme
- profesionálne školenia a vzdelávanie v akadémii
- práca s profesionálnou kozmetikou a pomôckami najvyššej kvality
- krásne, luxusné a najmodernejšie vybavené pracovisko
- odmeny a bonusy za nadštandardné výkony a aktivitu
- domáce a zahranične team-buildingy a firemné večierky

Pošlite nám Váš životopis a radi sa s Vami stretneme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník, kaderníčka, odborník na strihanie a úpravu vlasov

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HĽADÁME SYMPATICKÉHO ČLOVEKA, KTORÉMU NECHÝBA:

- ochota pracovať podľa vopred dohodnutého pracovného harmonogramu
- chuť stretávať a rozprávať sa s našimi zákazníkmi
- v zdravom tele, obchodný duch :-)
- vytrvalosť, odvaha, tímovosť
- príjemné vystupovanie
- chuť na sebe pracovať

Spoločnosť Andia s.r.o prevádzkuje profesionálne kadernícke salóny Beauty Expert od roku 2001. Poskytuje kadernícke služby s profesionálnym prístupom, prináša na Slovensko novinky a svetové trendy v odbore úpravy starostlivosti o vlasy. V súčasnosti prevádzkuje Košiciach tri exkluzívne kadernícke salóny.

Zároveň sa venuje prémiovému segmentu predlžovaniu a zahusťovaniu vlasov Great Lengths a ako jediná na tomto trhu zaručuje 100% záruku nepoškodenia vlasov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2027957  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac