Kaderník/kaderníčka

ANDIA s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milovať svoju prácu a povolanie, robiť ju s radosťou, svedomito a s úsmevom a zapadnúť do kolektívu.
Samozrejme kompletná starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku s maximálnou profesionalitou.

Produkty so zľavou až do 20% (záleží na vašej tržbe)
U nás neexistuje platový strop.
Profesionálne školenia a vzdelávanie v akadémii Loreal Professionnel.
Krásne, luxusné a najmodernejšie vybavené pracovisko, ktoré je možné využiť aj pre vlasné potreby.
Odmeny a bonusy za nadštandardné výkony a aktivitu.

Uz vás nebaví chodiť do prace kde si vás nevážia a nevedia oceniť?
Viete si predstaviť chodiť do práce s radosťou a úsmevom, a byť za to ocenený nielen finančne, ale aj morálne.
Chcete aby vaša snaha, úsilie, vedomosti, schopnosti a pracovitosť boli prínosom nielen pre vášho zamestnávateľa , ale aj pre VÁS?!
Máte pocit, že táto práca sa dá robiť lepšie ako sú bežne ľudia zvyknutí, lebo do nej vložíte SEBA a svoje srdce?
Ak ste si niekoľko krát odpovedali ÁNO, tak
Vás radi privítame v tíme Beauty Expert, kde robíme veci ináč.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základným predpokladom je milovať svoju prácu, robiť ju s láskou, pre maximál spokojnosť našich zákazníkov. Super osobnostným predpokladom je chodiť do práce s úsmevom, byť pracovitý, hladný po vedomostiach, mať dobré srdce, týmového ducha a poznať význam slova pokora.
Medzi základné zručnosti požadujeme schopnosť robiť pánske a dámske strihy. Poznať umenie farbenia a melírovania vlasov.
Samozrejmosťou je časová flexibilnosť, tímovosť, pracovitosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, lojálnosť, poctivosť a pozitívne myslenie.

Sme firma Beauty Expert, ktorá má 17 rokov skúseností na kaderníckom trhu. Portfólio našich služieb sa skladá zo 4 salónov a 2 medzinárodných obchodov. Sme dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá vždy hľadá nové talenty do týmu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlavná 83
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Černý
E-mail: poslať životopis
ID: 2027957   Dátum zverejnenia: 5.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1400