Kaderník/kaderníčka

ANDIA s.r.o.

Miesto práce
Košice, Aupark a Galéria
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
800-1400, podľa Vašich schopností a výkonu..Strop neexistuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milovať svoju prácu a povolanie, robiť ju s radosťou, svedomito a s úsmevom a zapadnúť do kolektívu.
Samozrejme kompletná starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku s maximálnou profesionalitou.

Produkty so zľavou až do 30% (záleží na vašej tržbe)
U nás neexistuje platový strop.
Profesionálne školenia a vzdelávanie v akadémii Loreal Professionnel.
Krásne, luxusné a najmodernejšie vybavené pracovisko, ktoré je možné využiť aj pre vlasné potreby.
Odmeny a bonusy za nadštandardné výkony a aktivitu.

Uz vás nebaví chodiť do prace kde si vás nevážia a nevedia oceniť?
Viete si predstaviť chodiť do práce s radosťou a úsmevom, a byť za to ocenený nielen finančne, ale aj morálne.
Chcete aby vaša snaha, úsilie, vedomosti, schopnosti a pracovitosť boli prínosom nielen pre vášho zamestnávateľa , ale aj pre VÁS?!
Máte pocit, že táto práca sa dá robiť lepšie ako sú bežne ľudia zvyknutí, lebo do nej vložíte SEBA a svoje srdce?
Ak ste si niekoľko krát odpovedali ÁNO, tak
Vás radi privítame v tíme Beauty Expert, kde robíme veci ináč.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základným predpokladom je milovať svoju prácu, robiť ju s láskou, pre maximál spokojnosť našich zákazníkov. Super osobnostným predpokladom je chodiť do práce s úsmevom, byť pracovitý, hladný po vedomostiach, mať dobré srdce, týmového ducha a poznať význam slova pokora.
Medzi základné zručnosti požadujeme schopnosť robiť pánske a dámske strihy. Poznať umenie farbenia a melírovania vlasov.
Samozrejmosťou je časová flexibilnosť, tímovosť, pracovitosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, lojálnosť, poctivosť a pozitívne myslenie.

Sme exkluzívne kadernícke salóny Beauty Expert so 17 ročnou históriou a skúsenosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Andia s.r.o
Hlavná 83
04001 Košice
ID: 2027957   Dátum zverejnenia: 21.8.2017