Pracovník/čka obchodného a ekonomického úseku

ANCOR Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Registrácia prijatých objednávok od odberateľov
- Objednávanie tovaru u dodávateľa
- Vystavovanie odberateľských faktúr
- Riešenie reklamácií a servisu s klientmi telefonicky aj e-mailom
- Telefonická a písomná komunikácia so zahraničným obchodným partnerom v
cudzom jazyku
- Telefonická a písomná komunikácia so slovenskými odberateľmi
- Priamy predaj tovaru zákazníkom
- Poskytovanie odborného poradenstva o produktoch zákazníkom

Pravidelný pracovný čas
13. a 14. plat
Nápoje - pitný režim zdarma

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti ANCOR Slovakia s.r.o. so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať a pozvať k osobnému pohovoru iba vybraných uchádzačov s aktívnou znalosťou anglického alebo nemeckého jazyka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť sebaorganizácie a samostatnosť
- precíznosť, pesnosť a dôslednosť pri riešení
zadaných úloh
- komunikačné schopnosti

obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom kuchynskej techniky

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská cesta 4385/10B
926 01 Sereď

Kontakt

ID: 3553127   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- EUR