950 - 1 100 EUR

Webmaster s Nemeckým Jazykom

Ancient Wisdom s. r. o.

Miesto práce
Zavarská, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu, v ktorej by ste mohli naplno využiť Vašu znalosť Nemeckého jazyka, pričom by ste získali benefity stabilnej, medzinárodne pôsobiacej spoločnosti? Pomôžeme Vám s tým!

Vašou náplňou práce by bola:
- správa web stránok, ich aktualizácia a dopĺňanie informácii
- príprava grafických podkladov pre web
- kreativita, návrh, spracovanie reklamných a propagačných požiadaviek
- príprava marketingových a reklamných materiálov, on line marketing
- písomná a príležitostne aj telefonická komunikácia v oboch Slovenskom aj Nemeckom jazyku so zákazníkmi spoločnosti,
- podávanie informácií o ponúkaných tovaroch a poskytovanie podpory zákazníkom pri ich nákupe,
- spracovanie objednávok, riešenie prípadných reklamácií a navrhovanie vhodných riešení,
- práca s interným systémom spoločnosti a aktualizácia údajov,
- spolupráca pri prekladaní anglických/slovenských webstránok do nemčiny.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950 - 1100€

- Práca v úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť pracovať s priateľským multikultúrnymi profesionálmi
- Zaujímavé finančné a aj nefinančné benefity spoločnosti
- Možnosť vycestovania do zahraničia za účelom tréningu

Vhodný kandidát by mal mať aktívnu znalosť Nemeckého jazyka a hlavne by mal byť hladný po nových skúsenostiach a zručnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát by mal mať:
• aktívnu znalosť Nemeckého jazyka - nutná podmienka!
• aktívnu znalosť Adobe Photoshop, Indesign, Fireworks
• základnú znalosť programov balíka MS Office,
• príjemné vystupovanie a vynikajúce komunikačné zručnosti,
• záujem o prácu v oblasti podpory zákazníkov,
• znalosť Anglického jazyka vítaná!

Je dôležité, aby ste boli nadšení tým, čo robíte .. Od roku 1995 sa snažíme poskytovať našim zákazníkom najlepší výber veľkoobchodných darčekov a to ako vo Veľkej Británii tak vo viac ako 70 krajinách po celom svete.

Náš široký sortiment (viac ako 10.000 výrobkov) Vám ponúka aromaterapeutické a masážne oleje, ručne vyrábané mydlá , soli do kúpeľa, vonné tyčinky, oleje do aromatických lámp, predmety pre kvetinárstva, zberateľské sošky a figúrky, originálne šperky a bižutériu, obrazy, sviečky a oveľa viac .

AW Gifts alebo AW Darčeky je skratka pre Ancient Wisdom Gifts a je to náš spôsob ako priniesť naše produkty do Európy. Dúfame, že sa k nám pridáte na tejto dobrodružnej ceste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ancient Wisdom s.r.o.
Zavarská 10/G
917 01 Trnava
ID: 3768282   Dátum zverejnenia: 20.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 - 1100€