Účtovník/Personalista

Ancient Wisdom s. r. o.

Miesto práce
Zavarská, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v medzinárodnej spoločnosti na 40 hodín v týždni.

Vašou náplňou práce by bola:
• Vedenie komplexného podvojného účtovníctva spoločnosti,
• Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk
• Organizovanie platieb a správa firemných účtov
• Kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok
• Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia pre potreby spoločnosti
• Zodpovednosť za ekonomickú agendu a správnosť účtovníctva
• Vypracovanie interných smerníc a predpisov a ich aplikácia
• Príprava a podávanie DPH priznania, kontrolné výkazy a súhrnné výkazy,
• Štatistické výkazy, Intrastat
• Komunikácia s daňovým úradom, poisťovňami a orgánmi štátnej správy,
• Zodpovednosť za dodržiavanie termínov,
• Komplexné vedenie a spracovanie mzdovej a personálnej agendy
• Mesačný výpočet miezd, evidencia mzdových listov,
• Výpočet dovoleniek, odmien a mzdových náhrad,
• Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do príslušných inštitúcií,
• Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov

• Práca v úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť pracovať s priateľským multikultúrnymi profesionálmi
• Možnosť aktívne využívať cudzí jazyk (angličtina)
• Vysoká miera samostatnosti a s tým spojená zodpovednosť
• Veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať nami vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vhodný kandidát by mal mať:
• znalosť účtovného softvéru Omega - podmienka!
• základnú znalosť programov balíka MS Office,
• samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť,
• ochota prijať zodpovednosť,
• ochota a chuť sa ďalej vzdelávať,
• pozitívny prístup k práci,
• znalosť Anglického jazyka vítaná!

Je dôležité, aby ste boli nadšení tým, čo robíte .. Od roku 1995 sa snažíme poskytovať našim zákazníkom najlepší výber veľkoobchodných darčekov a to ako vo Veľkej Británii tak vo viac ako 70 krajinách po celom svete.

V súčasnosti máme na sklade takmer 6 000 produktových radov, ktoré dovážame z krajín celého sveta a dodávame do darčekových obchodov po celej Európe z našich distribučných skladov na Slovensku, UK a v Španielsku.

AW Gifts je skratka pre Ancient Wisdom Gifts a je to náš spôsob ako priniesť naše produkty do Európy. Dúfame, že sa k nám pridáte na tejto dobrodružnej ceste.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3584910  Dátum zverejnenia: 27.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac