Logo Anatex, s.r.o.

Nákupca

Anatex, s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacKonkrétne mzdové podmienky budú dohodnuté na osobnom stretnutí v závislosti od skúseností uchádzača. Základná mesačná mzda sa skladá z pevnej a pohyblivej časti, ktorá závisí od plnenia stanovených mesačných úloh. K mzde sa ďalej pripočítavajú kvartálne odmeny, ktoré sú vypočítané na základe dosahovania stanovených kvartálnych úloh.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorého baví práca v administratíve a vyhľadávanie nových príležitostí a produktov, ktoré by mohli rozšíriť našu ponuku. Ak si v hľadaní lepší ako google, máš obchodníckeho ducha a vieš vyjednať lepšie podmienky, zabezpečiť, aby správny tovar prišiel v správnej kvalite, množstve a termíne, baví ťa spracovanie ponúk a vieš byť podporou pre obchodný tím, máme pre teba voľné miesto.

Hlavné pracovné oblasti pozície Nákupca:

  • objednávanie tovaru od štandardných dodávateľov a administratíva s tým súvisiaca
  • kontrola termínov dodávok a zabezpečovanie včasného dodania objednaného tovaru,
  • kontrola správnosti prijatých dodávateľských faktúr a tvorba príjemiek
  • vypracovávanie cenových ponúk pre obchodné oddelenie
  • vyhľadávanie nových dodávateľov a nových produktov, ktoré môžu byť zaradené do štandardnej ponuky spoločnosti
  • vyhodnocovanie cenových ponúk od dodávateľov a výber najvýhodnejšieho dodávateľa
  • riešenie reklamácií
  • evidencia, aktualizácia a správa databázy dodávateľov v informačnom systéme spoločnosti
  • príprava, návrhy a vyhotovenie cenníkov, aktivít podpory predaja, ponukových listov
  • návrhy na racionalizáciu postupov a zvýšenie efektívnosti činností príslušného úseku

Iniciatíve sa však medze nekladú. Práce je u nás stále dosť.

* k dispozícii všetky potrebné pracovné prostriedky

* priateľský kolektív a príjemná pracovná atmosféra

* po zapracovaní sa, možnosť aj čiastočného home office

* adaptačný proces pri nástupe na pozíciu,
* zázemie silnej a stabilnej spoločnosti (sme na trhu už 30 rokov),
* bezplatný systém vzdelávania v oblasti reklamy a marketingu priamo v praxi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Aktívny prístup k plneniu pracovných úloh a povinností
- Samostatnosť, iniciatíva, angažovanosť, dôslednosť
- Znalosť princípov marketingových metód a obchodného jednania
- Flexibilita
- Ochota učiť sa a obchodnícky duch
- Anglický jazyk na pokročilej komunikačnej úrovni
- Znalosť WORD a EXCEL na pokročilej úrovni

Spoločnosť Anatex, s.r.o. je na trhu už od roku 1994. Sme najväčší distribútor kalendárov, diárov a novoročeniek na Slovensku a tiež jeden z popredných dodávateľov reklamných predmetov, textilu, tlačovín a externej reklamy
V našej výrobnej prevádzke, ktorá má štatút chránenej dielne, realizujeme rôzne druhy potlače reklamných predmetov, ale aj veľkoplošnej reklamy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Lapinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4813166  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac